Članom Oris kluba postaju svi pretplatnici časopisa Oris. Članstvo u Oris klubu donosi brojne pogodnosti kojima želimo nagraditi naše pretplatnike. Želimo da nas i dalje čitate, pratite na web portalu i posjećujete strukovna i kulturna događanja koja organiziramo.

Regularna godišnja članarina iznosi 350,00 kn, studentska 250,00 kn, odnosno 95 € za pretplatnike izvan Hrvatske i uključuje:

-          pretplatu na časopis Oris (6 brojeva + poštarina)
-          10% popusta na sva događanja koja organizira Oris
-          10% popusta pri kupovini izdanja Oris biblioteke
-          posebne pogodnosti pri kupovini proizvoda/usluga tvrtki partnera Kluba

Oris klub povezuje članove Kluba s tvrtkama partnerima. Stvaranjem Orisove mreže partnera želimo Vam omogućiti pogodnosti pri kupovini proizvoda i usluga na prodajnim mjestima partnera. Osim uživanja pogodnosti pri kupovini, Oris partneri informirati će Vas o trendovima, novim proizvodima i uslugama, tehnološkim rješenjima i ostalim korisnim informacijama.