ORIS d.o.o.
ORIS KUĆA ARHITEKTURE

direktor
Andrija Rusan
andrija@oris.hr

izvršni direktor
Tihomir Branković
tihomir.brankovic@oris.hr

marketing
Tihomir Branković
tihomir.brankovic@oris.hr
Ina Čular
ina@oris.hr
Željka Bartolić
zeljka@oris.hr

odnosi s javnošću
Terezija Šijaković Bošković
terezija@oris.hr

pretplata i prodaja
Marina Vugrinčić
marina@oris.hr

voditeljica programa Oris Kuće arhitekture
Ana Ćurić
ana.curic@oris.hr

knjižnica
Ana Bedenko
ana.bedenko@oris.hr

grafički dizajn
Borjana Katić
borjana@oris.hr
Ana Vuko
ana.vuko@oris.hr
 

ORIS WEB PORTAL

odgovorni urednik
Andrija Rusan
andrija@oris.hr

dizajn web portala
Fiktiv d.o.o.
www.fiktiv.hr

izrada web portala
Novena d.o.o.
www.novena.hr


ČASOPIS ORIS

Oris - časopis za arhitekturu i kulturu življenja

suizdavači
Oris d.o.o., Kralja Držislava 3, Zagreb i Oris Kuća arhitekture, Kralja Držislava 3

za izdavača
Andrija Rusan
andrija@oris.hr

glavna urednica
Vera Grimmer
vera.grimmer@oris.hr

odgovorni urednik
Maroje Mrduljaš
maroje.mrduljas@oris.hr

urednici
Andrija Rusan, Maroje Mrduljaš, Vera Grimmer, Mira Stanić

asistent uredništva
Pia Sopta
pia@oris.hr
Frano Petar Zovko
frano@oris.hr

urednički savjet
Ana Dana Beroš, Ante Nikša Bilić, Tadej Glažar

oblikovanje
Damir Bralić, Vanja Cuculić, Nikola Đurek

tipografija
Nikola Đurek, Tempera
www.typonine.com

prijelom
Borjana Katić
borjana@oris.hr
Ana Vuko
ana.vuko@oris.hr

priprema nacrta za tisak
Frano Petar Zovko
frano@oris.hr

ISSN 1331 - 7571

 

Oris d.o.o. za izdavačku djelatnost sa sjedištem u Zagrebu, Prilaz Gjure Deželića 61. Upisan u registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod brojem Tt-12/3619-2, MBS 080243467. Temeljni kapital društva: 20.000,00 kn, uplaćen u cijelosti. Članovi uprave i osobe ovlaštene za zastupanje: Jasminka Rusan i Andrija Rusan.